Dále doporučujeme, informace, cestování, volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Florida, New York, Texas, Ohio, Arkansas, Idaho, Jižní Karolína, Vermont, Utah, Nebraska, Kentucky, Tennessee, Louisiana, Oregon, Wyoming, Alabama, Delaware, Kansas, Aljaška, Severní Karolína, Arizona, Kalifornie, Missouri, Colorado, Pensylvánie, Oklahoma atd.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí atd.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Klíčová slova: výukové pomůcky, internetové stránky, webovky, Státní vlajky států světa, Přání a přáníčka, URL, Prapory regionů a království, cestování, Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky, Super free web games zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, info, Superhry a hry online zdarma

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj apod.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak otevřít, jak exportovat, jak vytvořit, jak přehrát, jak importovat, v čem upravit, v čem spustit, jak spustit, čím zobrazit, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: grafiku, video soubory, spustitelné soubory, komprimace dat, koncovky souborů, dokumenty, konfigurační soubory, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, hudební audio soubory, internet a web apod.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Přísloví, výroky, rčení, úsloví, bonmoty, hlášky, aforismy

Slavné citáty, Přísloví, výroky, rčení, úsloví, bonmoty, hlášky, aforismy, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o štěstí, citáty o kráse, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o lži, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze, citáty o životě, přísloví o naději od různých známých osobností.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Online web Hry zdarma bez registrace

Milovníkům počítačových her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace. Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové gamesy, Logické, Závodní moto hry, Karetní hry, Akční hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Keywords:Full HD pozadí na PC, multimédia, Webové online testy zdarma, zdroje informací, Antistresové omalovánky, Webové online hry zdarma, webové stránky, F, Istanbul city, Nejhranější online hry zdarma, Seznam zkratek a akronymů, Super online kvízy

Full HD pozadí na PC - obrázky na PC

Dále vám doporučujeme: Full HD pozadí na PC. můžete využít v notebook, displej, počítač, PC, monitor, smartphone, mobil, tablet, obrazovka počítače, ultrabook, phablet a pro operační systémy Windows 2000, FreeBSD, Linux Mint, Windows 7, Windows Server 2012, Windows 98, macOS, Slackware, Lubuntu, Linux Fedora, Windows NT. Full HD tapety na PC zdarma jsou rozdělené kategorií: Formule 1, vesmír, kosmos, free wallpapers, fantasy, ptáci, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, nature - příroda, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, květiny, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen. Mnoho verzí a velikostí jako 1600x1200, 1152x864, 1440x900, 800x1280, 1800x1440, 1920x1080 Full HD, 2048x1080, 1600x2560, 1366x768, 768x1024, 1440x2560, 3200x1800, 1920x1280, 1280x800, 1200x1920, 1440x960 atd.

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vůdce, Spisovatel, Sebevražda, Máj, Malíř, KSČ, Husité, Zavražděn, Diplomat, Češi, Politik, Prezidenti ČR, Čeští králové, Filozof, Hudba, Ital, Novinář, Boston Bruins, Avangard Omsk, Generalissimus, Čech, Ministr zahraničí, Olympiáda, Němci, HIV pozitivní, Překladatel, Závodník, Philadelphia Flyers, Maršál, Prezidenti, Právník, Žijící, Fotograf, ČSSD, Český slavík, Zpěvačky apod.

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: významné osobnosti, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Básník, Zpěvačka, Miliardář, Československo, Čech, Kancléř, Francouz, Slováci, Ministr, Dabérka, Avangard Omsk, Mluvčí, Zavražděn, Hejtman, ČSSD, Američané, Upálen, Habsburkové, Sochař, Prezident, Itálie, Svatý, KHL, Pedagog, Dallas Stars, Máj, KSČ, Ministr zahraničí, AIDS, Žhavé výstřely, Historik, Kladno, Trenérka, Exilový prezident, Diplomat, Textař apod.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, výstražné značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Full HD wallpapers na PC - pC tapety pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD wallpapers na PC. můžete využít v monitor, PC, obrazovka počítače, smartphone, ultrabook, displej, počítač, phablet, notebook, mobilní telefon, tablet a pro operační systémy Windows NT, Linux Ubuntu, Lubuntu, Linux Fedora, Windows 7, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Windows Me, Linux Mint. Wallpapers na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: voda a bubliny, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, sportovní pozadí, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, noční města, hry a herní wallpapery, rostliny, květiny, kytky, jídlo a nápoje. Vyberte si rozměr z 800x1280, 360x760, 1920x1200, 2048x1080, 2560x1440, 1440x900, 1600x900, 750x1334, 2560x1600, 2560x2048, 1536x2560, 640x480, 1600x2560, 1280x960, 2160x3840, 1920x1440 atd.

Klíčová slova: volný čas, Adventní magazín, Dopravní značky, Andorra, Seznam zkratek a akronymů, P, Biografie slavných osobností, Fotbalista Thierry Henry, Obrázky na PC, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, kuriozity, Online vánoční webzine

Frky, fórky, vtípky, fóry, vtipy, vtipné texty

Chcete se pobavit? Frky, fórky, vtípky, fóry, vtipy, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné citáty, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, kameňáky, frky o zvířatech, vtipné hádanky, židovské anekdoty, anekdoty o politice apod.

Vtípky, fóry, frky, fórky, kameňáky, ftipy

Potřebujete se naladit? Vtípky, fóry, frky, fórky, kameňáky, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, O manželství, O mužích, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O škole, Frky ze života, Vtipné hádanky, O Windows, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách apod.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Vlajky spojených států amerických

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Florida, Montana, Washington, Aljaška, Oklahoma, Georgie, Arkansas, Texas, Rhode Island, Connecticut, Virginie, Nevada, Minnesota, Idaho, Iowa, Tennessee, Severní Dakota, Arizona, Severní Karolína, Jižní Karolína, Alabama, Utah, Pensylvánie, Louisiana, Wisconsin, Západní Virginie atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Klíčová slova: pro dospělé, V, zajímavosti, Obrázek Jóga, Stručný encyklopedický slovník, Dopravní značky, zdarma, Úspory vody, tepla, eletřiny, Online web Hry zdarma bez registrace, Stručný slovník pojmů a termínů, K

Frky, fórky, vtípky, fóry, vtipy, vtipné texty

Chcete se pobavit? Frky, fórky, vtípky, fóry, vtipy, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné citáty, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, kameňáky, frky o zvířatech, vtipné hádanky, židovské anekdoty, anekdoty o politice apod.

Vtípky, fóry, frky, fórky, kameňáky, ftipy

Potřebujete se naladit? Vtípky, fóry, frky, fórky, kameňáky, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, O manželství, O mužích, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O škole, Frky ze života, Vtipné hádanky, O Windows, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách apod.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Síť, informace, cestování, volný čas

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Skvělé hry online zdarma

Vyzkoušejte skvělé hry online zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Auta a závodní, Omalovánky, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Střílecí hry, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Oddechové hry, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Klíčová slova: humor, Obrázky a kliparty zdarma, Skvělé hry online zdarma, odkaz, Obrázky zdarma, Erika Eleniak, Státní vlajky zemí, Obrázky ke stažení, školství, zeměpis, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, F, FC Bayern München football, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Divná vodka: Ta vodka chutná jako ředidlo.

Příroda je skvělá věc. Ale selektivní herbicid je selektivní herbicid…

"Proč mi lžeš, Pepíčku?" ptá se učitelka. "Víš, co se stane z dětí, které lžou?" - "Politici nebo poslanci, paní učitelko.."

Další odkazy:

Flags of the world countries
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Olomoucký kraj
Tipy na Partnerské weby
Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu
Doporučené internetové odkazy
Yasmine Bleeth
Zajímavé webové stránky
Hong Kong
Naše tipy na užitečné weby
Vymalovánky k tisku

Děkujeme vám za vaši návštěvu.