Zajímavé odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky apod.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Klíčová slova: tipy, Free game online hry, Přehled souborových přípon, Seznam přípon a koncovek souborů, Vlajka Kokosových ostrovů, Biografie slavných osobností, zábava, internetové stránky, Sexy Pink, odkaz, doporučujeme, Státní vlajky zemí, Vše o Vánocích

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Středočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky atd.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Super free web games zdarma

Zapařte si super free web games zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Klasické, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Logické, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Závodní, Sportovní, Pro dívky, Střílečky, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Karetní, Vánoční online hry a podobně.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Keywords:URL, pro dospělé, Hry pro nejmenší děti online zdarma, č, Online omalovánky zvířátek k vybarvení, zadarmo, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, webové stránky, Best web page, zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, webovky

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Akční hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Logické, Karetní hry, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako značky upravující přednost, dopravní zařízení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení apod.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, hudební zkratky, země EU, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, státy usa, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, měny, politické strany a hnutí, týmy NHL, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, státy usa, geocaching, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, okresy České republiky, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, úřady a ministerstva, země EU, obecné zkratky apod.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Prapory regionů a království, Dopravní značky, Norway, školství, volný čas, Slovník pojmů Co je to?, Grunge hudební rockový styl, zdroje informací, info, humor, linky

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako hardware, bankovnictví, počítače, fyzika, zkratky, latina, politika, nápoje, zločin a právo, cestování, nástroje, stavebnictví, jídlo, sport, software, různé, literatura, ekonomie a ekonomika, nemoce, kultura, školství, chemie, internet, věda atd.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, významné osobnosti, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Fotograf, Voják, Druhá světová válka, Antropolog, Exilový prezident, Podnikatel, Němci, Náboženství, KSČ, Romantismus, Státník, Malíř, Hejtmani, Zlatý slavík, Normalizace, Američan, Prezidenti USA, Sci-fi, Textařka, Itálie, Country, Miliardáři, Historik, Československo, Křesťanství, Továrník, Prezidenti, Renesance, Prezident, Kancléř, Producent, Komik, Podnikatelé, Boston Bruins, Francouz, Egypt apod.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Klíčová slova: M, F, kuriozity, Nikki Cox, výukové pomůcky, Kliparty pro Office, Federace USA, Kde koupit levné letenky?, multimédia, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Dopravní značení

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako hardware, bankovnictví, počítače, fyzika, zkratky, latina, politika, nápoje, zločin a právo, cestování, nástroje, stavebnictví, jídlo, sport, software, různé, literatura, ekonomie a ekonomika, nemoce, kultura, školství, chemie, internet, věda atd.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Obrázky na plochu PC - full HD wallpapers na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na plochu PC. vhodné pro obrazovka počítače, tablet, monitor, notebook, PC, ultrabook, smartphone, mobil, počítač, mobilní telefon, displej a pro operační systémy Linux Xubuntu, Windows 7, Windows XP, Windows 98, Windows 2000, SUSE Linux, Lubuntu, Mac, Slackware, OSX, Java ME. Wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, operační systémy, Windows, zvířata, dopravní prostředky, příroda, krajina, budovy a stavby, motorky, motocykly, rostliny, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, wallpapery, letadla. Mnoho verzí a velikostí jako 412x846, 800x1280, 1440x900, 1152x768, 360x720, 800x600, 1536x864, 1440x960, 1200x1920, 1024x768, 1280x854, 2048x1080, 1280x1024, 1800x1440, HD 1280x720, 360x760 atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: křesťanství, filozofie, přezdívky, zločin a právo, historie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, věda, rodinné vztahy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, podnikání a podnikatelé, umělci, poruchy, politika, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, vlastnosti, nadpřirozené osoby, sport, národnost, lékařství atd.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Free game online hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme free game online hry. V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, strategické hry, Akční hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Logické, Sportovní, Závodní moto hry a tak podobně.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Klíčová slova: Online web Hry zdarma bez registrace, Kliparty zdarma ke stažení, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, odkazy, zajímavosti, Paris Hilton, V, Nej hry online, hyperlinky, pro děti, Obrázky na plochu PC, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Sexy Tara Reid, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Agónie: Potkají se dva policajti, jeden z nich je smutný. Ten druhý se ho ptá, co je. "Ále, manželka je v agonii." Ten druhý: "No, snad jí vyjde počasí."

Jdou se dvě kostry vozit na motorce a jedna povídá: "Počkej chvíli." Za chvíli se vrátí a v ruce má náhrobní kámen. "Co to má znamenat ?" ptá se druhá. A první na to: "Přece nebudu jezdit bez papírů !"

Do bytu pana Kavrny se dostavil lékař. "Tak mám už ty vaše testy hotové a musím vám říct dvě zprávy. Ta první není příjemná, máte otevřenou tuberu a do týdne zemřete. Ale ta druhá vás potěší, z tohoto důvodu mi nemusíte platit stovku za návštěvu."

Další odkazy:

Vlajka Skotska
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky, omalovánky
Tipy na Partnerské weby
Kubovy osobní stránky o cestování
Doporučené internetové odkazy
Omalovánky k vytištění
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Omalovánky, hry pro děti
Doporučené odkazy
Striptýz

Děkujeme vám za vaši návštěvu.