Naše tipy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční filmy, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční koledy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Pokrmy, Jmenovka, Křesťanství, Atmosféra, Hostina, Štědrý večer, Monitor, Vinná klobása, Historické ozdoby, Smrk, Pro děti, Jesličky, SMS, Tapeta, Brambořík, Vánoční koule, Koledy, Sám doma, Adventní trhy, Košíčky, Vánoční filmy, Drážďany, K Vytisknutí, Špalda, Recepty, LED svíčky, Slámový adventní věnec, Vánoční tapety, Skleněné ozdoby, Vánoční stromek, Papírový vánoční stromek apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: nadpřirozené osoby, historie, přezdívky, politika, osobnosti, národnost, věda, záliby, státní správa, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, křesťanství, vlastnosti, rodinné vztahy, poruchy, filozofie, lékařství, herectví, herci a herečky, žurnalisté a novináři, politici, fikce a fantasy atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, vodorovné značení apod.

Nejlepší hry pro dívky

Příznivcům PC her doporučujeme nejlepší hry pro dívky . Naleznete zde Stolní a deskové hry, Akční hry, Střílečky, Strategie, Animace, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Závody aut, Adventury, Relaxační hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Karetní hry, Logické hry, Bojové hry a tak dále.

Klíčová slova: Prapory regionů a království, Free game online hry, Přehled formátů souborů, webové stránky, Lindsay Lohan, zdarma, pro dospělé, info, Free computer wallpapers, tipy, Online hry zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí atd.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Keywords:odkaz, Online web Hry zdarma bez registrace, weby, kuriozity, Lebanon, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, linky, Státní prapory, Arsenal Football England, cestování, Nejhranější online hry zdarma, K

Pozadí na tablet - tapety na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na tablet. vhodné pro phablet, monitor, PC, ultrabook, mobil, obrazovka počítače, notebook, počítač, mobilní telefon, smartphone, tablet a pro operační systémy Windows Me, Slackware, FreeBSD, Apple iOS (iPhone), OSX, Java ME, Linux Fedora, Windows 2000, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 8, Lubuntu. Wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako voda a bubliny, letadla, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, rostliny, sportovní pozadí, wallpapery, budovy a stavby, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, auta, jídlo a nápoje, příroda, krajina, hudební tapety. Stahujte ve velikostech 1920x1080 Full HD, 1152x768, 1600x2560, hi res 2560x1920, 1440x900, 360x640, širokoúhlé 1366x768, 1280x800, 1366x1024, 1440x960, 1536x2560, 1536x2048, 375x812, 1600x1200, 750x1334, 1024x600 atd.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Full HD pozadí ke stažení - pC tapety pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD pozadí ke stažení. můžete využít v monitor, notebook, smartphone, počítač, displej, PC, obrazovka počítače, ultrabook, mobil, phablet, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Linux Mint, Mac, Windows NT, Linux Xubuntu, SUSE Linux, Java ME, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, Lubuntu, Windows 7. Obrázky na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: Rally, závody aut, Formule 1, vesmír, kosmos, motorky, ptáci, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, velkoměsta a noční život, nature - příroda, oceán, moře, pláže, fraktály, fantasy, sportovní wallpapery, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky. Vyberte si rozměr z 3200x1200, 1920x1280, 2560x1440, 375x812, 1600x1200, 800x600, 3200x1800, 2560x1920, 1280x720, 1440x960, 1800x1440, 1280x854, 1152x864, 1024x600, 1440x2560, 1600x900 atd.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Klíčová slova: internet, počítače, Stručný slovník pojmů a termínů, Omalovánky nejen pro děti, zajímavosti, Full HD pozadí ke stažení, F, Mariah Carey, Životopisy osobností, H, pro děti, URL

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Fóry, černý humor, vtipné texty, fórky, anekdoty, ftipy

Chcete se uvolnit? Fóry, černý humor, vtipné texty, fórky, anekdoty, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O ekonomech, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, O ženách, Vtípky o blondýnkách, O škole, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, O Němcích, O mužích, Frky o tchýních, O Slovácích, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, O Somálcích, Frky ze života, Vtipné hádanky apod.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak konvertovat, jak spustit, jak otevřít, jak přehrát, v čem spustit, jak převést, čím prohlížet, kterak editovat, čím zobrazit, v čem upravit soubory následujících typů: obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, komprimace dat, spustitelné soubory, video soubory, písma, fonty, internet a web, systémové soubory, hudební audio soubory, šablony dokumentů, grafiku apod.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - pC tapety pro Windows

Také doporučujeme: Nejlepší obrázky na plochu zdarma. jsou vhodná pro tablet, monitor, displej, ultrabook, PC, počítač, mobil, phablet, mobilní telefon, notebook, obrazovka počítače a pro operační systémy SUSE Linux, BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista, Chrome OS, Linux Mint, Windows 2000, Windows Server 2012, Linux Xubuntu, Slackware, Java ME, macOS. Tapety na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, auta, hry a herní wallpapery, wallpapery, budovy a stavby, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, zvířata, motorky, motocykly, rostliny, květiny, kytky, jídlo a nápoje. Dostupná rozlišení jsou 360x760, 360x640, 412x846, 1280x960, 1920x1080 Full HD, 1152x864, 640x480, 800x600, 750x1334, HD 1280x720, 1440x960, 320x568, 393x786, 360x720, 1920x1200, 1200x1920 atd.

Hlášky, myšlenky, motta, bonmoty, aforismy, přísloví, moudra

Slavné citáty, Hlášky, myšlenky, motta, bonmoty, aforismy, přísloví, moudra, rozdělené kategorií: citáty o svobodě, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o víře od různých známých osobností.

Frky, ftipy, fórky, fóry, vtipy, černý humor

Chcete se pobavit? Frky, ftipy, fórky, fóry, vtipy, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, kameňáky, poslední věty před smrtí, černý humor, židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipy o facebooku apod.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Klíčová slova: multimédia, odkazy, Americké federální vlajky, Film Avatar 1,2, humor, Prapory českých měst, Online web Hry zdarma bez registrace, Elisha Cuthbert, Dopravní značky, Nejhranější online testy a kvízy, Nejlepší obrázky na plochu zdarma

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Fóry, černý humor, vtipné texty, fórky, anekdoty, ftipy

Chcete se uvolnit? Fóry, černý humor, vtipné texty, fórky, anekdoty, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O ekonomech, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, O ženách, Vtípky o blondýnkách, O škole, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, O Němcích, O mužích, Frky o tchýních, O Slovácích, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, O Somálcích, Frky ze života, Vtipné hádanky apod.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Nejhranější online hry zdarma

Zapařte si nejhranější online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Závodní moto hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Bojové gamesy, Karetní hry a tak podobně.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Online zeměpisné testy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Klíčová slova: M, Obrázky ke stažení, webovky, Online zeměpisné testy zdarma, doporučujeme, Desktop computer wallpapers, F, Dopravní značení, Online zeměpisné testy zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online adventní magazín, zeměpis, Omalovánky zdarma ke stažení, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Elektrikář: Žádný strach, chlapi, to je nulák!

Kolik blondýnek je potřeba na zašroubování žárovky? 1) Ech, co je to žárovka? 2) Jedna. Podrží žárovku a svět se kolem ní točí. 3) Dvě. Jedna podrží dietní kolu a druhá zakřičí: "Tatíííí!"

Stojí dítě před úřadem vlády a volá: "Máme ale blbou vládu, zdražili nám čokoládu!" Z okna vykoukne poslanec a zvolá: "Ty jsi ale blbé děcko, zdražili jsme přeci všecko!""

Další odkazy:

Rihanna
Odkazy na užitečné webové stránky
Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA.
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Heather Locklear
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Free software
Doporučené odkazy
Zlatan Ibrahimović
Zajímavé webové stránky
Přáníčka k svátku, texty k jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.