Partnerské weby, všeobecné informace zdarma

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ovoce, ptáci, věda, květiny, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, zelenina, nápoje, muži, hmyz, láska, stavby, hudba, sport, mapy, přístroje, jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, halloween, symboly, Vánoce a Advent atd.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Pak zkuste Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční filmy, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční přání atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Schleich, Hostina, Tiskárna, Vánoční svícen, Adventní trhy, Dárky, Linecká kolečka, Blahopřání, Píseň, Vánoční punč, Samolepky, Sám doma, PF, Linux, Vánoční světýlka, Staroměstské náměstí, Tapeta, Kavkazská jedle, Jmelí, Vánoční stromeček, Štóla, Kapr, Keramický adventní věnec, K Vytisknutí, Václavské náměstí, Vánoční filmy, Popelka, Vídeňský punč, Patchwork, Sněhová vločka, Keramika apod.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Auta a závodní, Omalovánky, Hannah Montana, Barbie hry, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Letecké simulátory, Farmářské hry, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Akční gamesky, Vaření a smažení, Logické hry, Střílecí hry, Arkády a plošinovky apod.

Ftipy, vtipné texty, černý humor, anekdoty, frky, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, vtipné texty, černý humor, anekdoty, frky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, černý humor, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, kameňáky, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky apod.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Klíčová slova: Tapety na PC zdarma ke stažení, Vánoční web, zábava, Přehled států světa a jejich vlajek, Kubovy osobní stránky o cestování, Přehled souborových přípon, pro děti, weby, Vánoční stromeček složený z kuliček, Americké federální vlajky, počítače, tipy, zdarma

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, informativní provozní značení, zahraniční značky apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, značky upravující přednost, vodorovné značení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Střílečky, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Animace, Adventury, Relaxační hry, Strategie, Brutální krvavé hry, Závody aut, Karetní hry, Logické hry, Postřehové hry, Pro dívky a tak dále.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Mississippi, Illinois, Michigan, Arkansas, Jižní Dakota, Colorado, Severní Dakota, Oklahoma, Montana, Nebraska, Aljaška, Indiana, Delaware, Connecticut, Missouri, Pensylvánie, Nevada, Nové Mexiko, Massachusetts, Kalifornie, Minnesota, Jižní Karolína, New Hampshire, New York, Maryland, Rhode Island atd.

Hlášky, moudrosti, aforismy, rčení, moudra, přísloví, myšlenky

Citáty slavných, Hlášky, moudrosti, aforismy, rčení, moudra, přísloví, myšlenky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o zlu od různých známých osobností.

Keywords:zajímavosti, M, Stručný encyklopedický slovník, Webové online testy zdarma, Recept na vánoční medové perníčky, Webové online hry zdarma, cestování, webové stránky, Sexy Jennifer Lopez, Biografie slavných osobností, Stručný slovník pojmů a termínů, hyperlinky

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Super online kvízy

Zkuste super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Anekdoty, vtípky, vtipy, černý humor, kameňáky, vtipné texty

Chcete se pobavit? Anekdoty, vtípky, vtipy, černý humor, kameňáky, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, černý humor, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, kameňáky, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: účetnictví, různé, stavebnictví, zkratky, sport, filozofie, internet, literatura, matematika, cestování, nástroje, latina, věda, rostliny, počítače, kultura, chemie, psychologie, nápoje, náboženství a křesťanství, zločin a právo, školství, politika, příroda atd.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Klíčová slova: H, Tapety na plochu počítače, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Jak má probíhat Štědrý večer?, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Databáze osobností Kdo je to?, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Poker karetní hra, multimédia, zdroje informací, Vlajky států USA, školství

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Síť, všeobecné informace zdarma

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií politici, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, filozofie, umělci, národnost, fikce a fantasy, nadpřirozené osoby, přezdívky, politika, žurnalisté a novináři, záliby, herectví, herci a herečky, poruchy, zločin a právo, školství, rodinné vztahy, mytologie, vlastnosti, sport, křesťanství, státní správa, Spisovatelé a básníci, profese a zaměstnání atd.

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. V této jedinečné sbírce naleznete země jižní Asie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky apod.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj apod.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Super free web games zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Oblíbené vánoční dekorace, Webové online testy zdarma, č, Kliparty zdarma, Text známé vánoční koledy Jak jsi krásné, neviňátko, F, humor, volný čas

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako hmyz, láska, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, věda, mapy, auta, ptáci, smajlíci a emotikony, halloween, zvířata, jídlo a nápoje, muži, nápoje, květiny, zelenina, stavby, ovoce, rostliny, ženy a dívky, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, hudba atd.

Webové online hry zdarma

Zkuste webové online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Závody aut, Logické hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Karetní hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Postřehové hry, Sportovní hry, Bojové hry, Střílečky, Brutální krvavé hry a tak dále.

Klíčová slova: Hry pro kluky, zadarmo, info, A, Super online kvízy, CelebritySelena Gomez, Státní prapory všech států, Dopravní značky, výukové pomůcky, Super online hry zdarma, internet, pro dospělé, Ozdobený vánoční stromeček, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Papír: „Kterou rukou si utíráš zadek, pravou nebo levou?“ „Levou.“ „Tak to já používám toaletní papír.“

Paroubek srazí dva chodce na přechodu. I ptá se ministra vnitra, jaký trest se dá očekávat. Ten mu vysvětluje: "Ten, cos ho nabral tak, že ti rozbil přední sklo, dostane tři roky za vloupání a ten, co po nárazu odletěl dvacet metrů, dostane čtyři roky za útěk z místa nehody..."

Hele, jak se iránsky řekne "Mohamed je teplouš"?

Další odkazy:

Turkmenistan
Naše tipy na užitečné weby
Lionel Messi
Odkazy na užitečné webové stránky
Chicago city
Tipy na Partnerské weby
Celebrity Catherine Bell
Tipy na užitečné weby
Betlém
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Vlajka Rovníkové Guiney

Děkujeme vám za vaši návštěvu.