Partnerské weby, technika, zábava, informace

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Biografie známých osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií sportovci a sportovkyně, herci a herečky, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Druhá světová válka, Protektorát, Fotograf, Sci-fi, Dabérka, Zpěvák, Architekt, Atentát, Komik, Hejtmani, Upálen, Křesťanství, Kancléř, Němci, Náboženství, Sebevražda, Dramatik, Maršál, Ital, Prezident USA, Brno, Historik, Trenérka, New York Rangers, Slováci, Rakousko-Uhersko, Česká královna, Miliardáři, Renesance, Zlatý slavík, Antropolog, Císař, Hokejisté, Rakušan, Slovenští prezidenti, Vojevůdce apod.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Fóry, ftipy, vtipy, kameňáky, frky, fórky

Chcete se pobavit? Fóry, ftipy, vtipy, kameňáky, frky, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O zvířátkách, O mužích, O ekonomech, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, O Němcích, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, O škole, O gayích a homosexuálech, O manželství, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách apod.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Skvělé hry online zdarma

Zahrajte si skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Deskovky, online html5 hry, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Barbie hry, Střílecí hry, Adventury, Oddechové hry, Oblíkačky, Logické hry, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky apod.

Klíčová slova: info, weby, pro dospělé, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Zajímavé vlajky, Přehled států světa a jejich vlajek, URL, zeměpis, Obrázky k vytištění a vybarvení, V, pro děti, Městské a obecní prapory obcí ČR, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: podnikání a podnikatelé, politici, fikce a fantasy, historie, státní správa, vlastnosti, poruchy, národnost, školství, záliby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, profese a zaměstnání, umělci, lékařství, rodinné vztahy, přezdívky, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, mytologie, herectví, herci a herečky atd.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Keywords:R, Online testy a kvízy zdarma, odkazy, tipy, Sexy Tara Reid, Seznam vlajek amerických států, F, Dopravní značky, Gábina Partyšová, Přehled zkratek a akronymů, webové stránky, PC tapety pro Windows

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Síť, technika, zábava, informace

Nejhranější online hry zdarma

Zapařte si nejhranější online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Závodní, Oddechové, Karetní, Stolní hry a deskovky, Klasické, Strategie, Sportovní, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Pro dívky a podobně.

Pozadí na plochu počítače - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na plochu počítače. doporučujeme pro PC, notebook, phablet, smartphone, počítač, tablet, monitor, obrazovka počítače, mobilní telefon, displej, mobil a pro operační systémy Linux Xubuntu, Chrome OS, BlackBerry OS, Java ME, macOS, Windows 7, Windows 98, Windows XP, Windows 95, Microsoft Windows 8, Lubuntu. Full HD wallpapers na PC z kategorií zvířata, květiny, kytky, dopravní prostředky, voda a bubliny, wallpapery, rostliny, noční města, auta, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, letadla. Zvolit si můžete z velikostí 360x640, 1920x1200, 360x720, 1152x1920, 2048x1080, 750x1334, 1920x1080 Full HD, 1280x800, 1440x900, 2560x1440, 1536x2560, 2048x1536, 1600x900, 768x1024, 1440x960, 2560x1600 atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Klíčová slova: zdarma, internet, Biografie známých osobností, A.C. Milan, internetové stránky, Skvělé hry online zdarma, Vlajky jednotlivých států USA, Biblické omalovánky k tisku, Seznam přípon a koncovek souborů, Online hry zdarma, Online vánoční magazín, Webové online testy zdarma

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Nejhranější online hry zdarma

Vyzkoušejte nejhranější online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové online gamesy, Karetní, Vánoční online hry, Strategie, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Logické, Sportovní, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Klasické a podobně.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

úsloví, myšlenky, aforismy, bonmoty, motta, moudra, přísloví

Citáty slavných osobností, úsloví, myšlenky, aforismy, bonmoty, motta, moudra, přísloví, rozdělené kategorií: hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o penězích, citáty o rozumu, citáty o zlu, citáty o přátelství, citáty o bohu, citáty o odvaze, citáty o lži, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o bohatství, citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o víře od různých známých osobností.

Online životopisy, biografie - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Olympijský vítěz, Královna, Orlík, Politik, HIV pozitivní, Komunisté, Archivář, Komik, Teolog, První republika, Ital, Žijící, Slováci, Prezidenti ČR, Český slavík, Skladatel, Čech, Country, Historik, Maršál, Spisovatel, Novinář, Američan, Normalizace, Lord, Češi, Básník, Ministr, Poslanec, Hudba, Habsburkové, Náboženství, Hejtman, Mim, Sci-fi, Prezidenti USA apod.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Klíčová slova: Hry pro dívky online, linky, Webové online hry zdarma, Omalovánka zvonečku, Webové online hry zdarma, kuriozity, Nejhranější online hry zdarma, Jak udělat kvalitní italskou pizzu?, Prapory regionů a království, ú, Online geografické testy zdarma bez registrace

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Nejhranější online hry zdarma

Vyzkoušejte nejhranější online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové online gamesy, Karetní, Vánoční online hry, Strategie, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Logické, Sportovní, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Klasické a podobně.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Náš tip, technika, zábava, informace

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa, umělci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, zločin a právo, věda, rodinné vztahy, profese a zaměstnání, sport, záliby, osobnosti, fikce a fantasy, přezdívky, filozofie, národnost, politika, historie, psychologie, mytologie, lékařství, podnikání a podnikatelé, politici atd.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako náboženství, ženy a dívky, symboly, dopravní prostředky, hudba, rostliny, smajlíci a emotikony, láska, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, halloween, sport, květiny, přístroje, muži, osobnosti a lidé, mapy, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, věda, nápoje, auta atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, měny, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, země EU, úřady a ministerstva, státy usa, hudební zkratky, firmy a společnosti, vojenské hodnosti apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Klíčová slova: Online adventní magazín, Státní vlajky zemí, Stručný encyklopedický slovník, cestování, Slovník pojmů Co je to?, Bayern München football club, zajímavosti, odkaz, volný čas, webovky, školství, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Anastacia, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Drsné odmítnutí: Dostaneš to jen přes mojí mrtvolu.

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Pejsku, pojď sem.

Další odkazy:

Sexy Charisma Carpenter
Tipy na zajímavé weby
Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Mamiko Tayama
Naše tipy na zajímavé stránky
Obrázky se zvířaty na plochu
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Blahopřání k jmeninám a k narozeninám
Zajímavé webové stránky
Tapety na plochu voda

Děkujeme vám za vaši návštěvu.