Tipy na zajímavé weby, cestování, počítače a internet

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Přehled vlajek USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Alabama, Oklahoma, Idaho, Nevada, Maryland, Severní Karolína, Washington, Rhode Island, Nové Mexiko, Pensylvánie, Aljaška, Kalifornie, New Jersey, Delaware, Utah, Wyoming, Oregon, Iowa, Západní Virginie, Missouri, Massachusetts, Texas, Arizona, Havaj, Maine, Kentucky atd.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako věda, osobnosti a lidé, mapy, rostliny, halloween, dopravní prostředky, květiny, náboženství, auta, zvířata, hmyz, ženy a dívky, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, stavby, přístroje, muži, ovoce, láska, zelenina, symboly, nástroje a přístroje atd.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Informace, cestování, počítače a internet

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Vtípky, fórky, kameňáky, vtipné texty, fóry, černý humor

Chcete se uvolnit? Vtípky, fórky, kameňáky, vtipné texty, fóry, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, O škole, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O Windows, O manželství, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O Němcích, O důchodcích, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, O Somálcích, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, v čem spustit, kterak editovat, čím zobrazit, jak exportovat, jak otevřít, jak přehrát, jak importovat, jak převést, jak vytvořit, jak spustit soubory z následujících kategorií: systémové soubory, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, hudební audio soubory, komprimace dat, písma, fonty, dokumenty, koncovky souborů, video soubory, konfigurační soubory, internet a web apod.

Klíčová slova: V, zdroje informací, info, A, Online omalovánky zvířátek k vybarvení, Obrázky na plochu počítače, Slovník pojmů Co je to?, Online hry zdarma, Brittany Murphy, Super free web games zdarma, Pozadí na PC ke stažení, Stručný slovník pojmů a termínů, tipy

Členské země americké federace

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Mississippi, Virginie, Nové Mexiko, Kalifornie, Jižní Dakota, Kentucky, Georgie, Rhode Island, Ohio, Nevada, Maryland, Indiana, Západní Virginie, Havaj, Severní Karolína, Michigan, Alabama, Louisiana, Washington, Minnesota, Massachusetts, Severní Dakota, Maine, New Jersey, Wisconsin, Jižní Karolína atd.

Online životopisy, biografie - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Nežijící, Avangard Omsk, Gymnasté, Slováci, Vražedkyně, Český slavík, Masový vrah, Dramatik, Olympiáda, Malíř, Hejtmani, Teolog, Nobelova cena, Válka, Komunisté, Poslanec, Slovák, Orlík, Dabérka, Podnikatelé, Upálen, Vojevůdce, Rock ‚n‘ Roll, Voják, Prezidenti ČR, Antropolog, Křesťanství, Mim, Francie, Režisér, Romantismus, Maršál, Továrník, Exilový prezident, Hudebnice, Philadelphia Flyers apod.

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj apod.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom zkuste Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: materiály ke stažení, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční filmy atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Striezelmarkt, Umělý vánoční stromek, Adventní neděle, Alkoholový kalendář, Blahopřání, K Vytištění, Vykrajovátka, Květiny, Mrazík, Milka, Jesličky, Film, Kapr, Obrazovka, SMS, Desktop, Vánoční koledy, Lego, Třásně, Text, Jmelí, Sněhulák, Historické ozdoby, Nový rok, Vídeň, Sněhová vločka, Cesmína, Brno, PF, Vánoční svíčky, Drážďany apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Keywords:Vlajky států obrázků, školství, internet, Dopravní značky, Quiz, Pub quizzes, education, World record, mind sport, Přehled formátů souborů, Kliparty pro dokumenty, URL, Křesťanské omalovánky k tisku, weby, hyperlinky, doporučujeme

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako chemie, zločin a právo, zkratky, různé, matematika, počítače, nástroje, latina, lékařství a medicína, bankovnictví, účetnictví, věda, hardware, kultura, nemoce, psychologie, náboženství a křesťanství, internet, rostliny, příroda, školství, politika, literatura, jídlo atd.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Síť, cestování, počítače a internet

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Skvělé hry online zdarma

Doporučujeme skvělé hry online zdarma. Naleznete zde Bojové gamesy, Logické, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Akční hry, Postřehové, Závodní moto hry, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Klíčová slova: Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, pro dospělé, Webové html5 hry zdarma, Obrázky k jmeninám, Vlajky měst a obcí České republiky, Dopravní značení, Členské země americké federace, Onlinovky - online hry, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, volný čas, internetové stránky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Wallpapers na PC ke stažení - tapety na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na PC ke stažení. lze použít v ultrabook, phablet, PC, počítač, notebook, displej, obrazovka počítače, smartphone, mobilní telefon, monitor, tablet a pro operační systémy Android, Chrome OS, Windows 7, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, OSX, Windows 95, BlackBerry OS, Windows NT, Windows Me, Linux Fedora. Pozadí na tablet jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako rostliny, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, zvířata, sportovní pozadí, motorky, motocykly, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, wallpapery, letadla, noční města, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka. Zvolit si můžete z velikostí 412x846, 1920x1440, 1024x768, 1920x1200, 375x812, 854x480, 2048x1080, 1280x800, 360x720, 1440x900, 1280x854, 1536x2048, 393x786, 800x1280, 1600x900, hi res 2560x1920 atd.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Webové html5 hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové html5 hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Karetní, Logické, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Závodní, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Pro dívky, Strategie, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Klasické a podobně.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Klíčová slova: Vlajky států obrázků, linky, Přehled vlajek USA, Omalovánky k vybarvení, Přehled zkratek a akronymů, zajímavosti, odkaz, Slovakia, Online životopisy, biografie slavných osobností, kuriozity, pro děti

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Wallpapers na PC ke stažení - tapety na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na PC ke stažení. lze použít v ultrabook, phablet, PC, počítač, notebook, displej, obrazovka počítače, smartphone, mobilní telefon, monitor, tablet a pro operační systémy Android, Chrome OS, Windows 7, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, OSX, Windows 95, BlackBerry OS, Windows NT, Windows Me, Linux Fedora. Pozadí na tablet jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako rostliny, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, zvířata, sportovní pozadí, motorky, motocykly, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, wallpapery, letadla, noční města, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka. Zvolit si můžete z velikostí 412x846, 1920x1440, 1024x768, 1920x1200, 375x812, 854x480, 2048x1080, 1280x800, 360x720, 1440x900, 1280x854, 1536x2048, 393x786, 800x1280, 1600x900, hi res 2560x1920 atd.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako software, zločin a právo, příroda, bankovnictví, školství, matematika, účetnictví, kultura, věda, různé, internet, hardware, zkratky, náboženství a křesťanství, nemoce, politika, cestování, nápoje, fyzika, český jazyk, ekonomie a ekonomika, literatura, počítače, chemie atd.

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma . Naleznete zde Klasické, Závodní, Velikonoční hry, Strategie, Logické, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Karetní, Pro dívky, Střílečky, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Klíčová slova: Super online kvízy, Hry pro kluky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vánoční web, Přehled přípon a koncovek souborů, Penelope Cruz, V, Databáze osobností Kdo je to?, zábava, výukové pomůcky, F, Skvělé hry online zdarma, Kde koupit levné letenky?, 6

Několik fórů na závěr. Vtip V letadle: Blondýnka si v letadle sedne k oknu. Za chvilku přijde takový fešácký chlapík a říká: "Promiňte slečno, ale toto sedadlo je moje...." Blondýnka na to: "Dej si odpich mladej, takový blbý finty znám, tak neotravuj!!!" Chlapík pokrčí rameny a prohodí: "No tak si s tím Boeingem startuj sama, krávo!!!"

Ulicí mezi domy prochází dlouhý smuteční průvod. Za rakví kráčí mladý muž s obrovským psem. Za mladíkem dlouhý zástup mužů. Z jednoho okna se dívá starší muž a volá: "Kdo to zemřel? To musel být oblíbený člověk podle toho davu!" "Zemřela mi tchyně!" "Aha, a její pes se s ní jde rozloučit, že?" "Ne, ten pes ji roztrhal!" "?????? A je ten pes na prodej??????????" "Stoupněte si do fronty!"

Když Pražákům na horách místní horal řekne, že bude bouřka, tak opravdu bude. A je celkem jedno, co na to říká jejich iPhone.

Další odkazy:

Athletic Bilbao club
Doporučené internetové odkazy
Obrázky krásných sexy žen.
Odkazy na partnerské weby
Mezinárodní den žen
Naše tipy na zajímavé stránky
FC Bayern Munich
Tipy na Partnerské weby
Draw poker
Doporučené odkazy
World countries flags

Děkujeme vám za vaši návštěvu.